Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 95m2 + GRATIS parking mesto

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,046 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

289,330 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003754
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 289,330 €
  • Cena po m2 : 3045.58 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se nov, useljiv stan sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Blizina budućeg mosta, na manje od 5 min vožnje do Novog Sada. Osim predivnog pogleda, ovu lokaciju odlikuju mir, čist vazduh i lepo okruženje. Nalazi se na I spratu objekta. Sadrži sledeće prostorije: Dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila od kojih je jedno sklopu master spavaće sobe, velika terasa i hodnik. u Pored jednog gratis parking mesta, postoji mogućnost kupovine dodatnog parking mesta sa punjačem za električna vozila. Objekat je opremljen video nadzorom, otključavanje zgrade na sistem za prepoznavanje lica. Podno grejanje na toplotne pumpe gde svaki stan ima sopstvenu pumpu. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija i gledanje, pozovite 0693831006 - Ivana. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

299,000 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,646 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

279,910 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosiposoban stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,718 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Sajmište

285,830 €

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2. …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Centar

291,000 €

PRODAJE SE SALONSKI STAN U SRCU NOVOG SADA. IZUZETNA PRILIKA. UKNJIŽENO ID#10818…

  • Soba: 3.0
  • 3,000 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

289,330 €

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 95m2 + GRATIS parking mesto …

  • Soba: 3.5
  • 3,046 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2