Novi Sad - Salajka

Dvosoban stan na Salajci-45m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,308 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

148,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003756
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 148,870 €
  • Cena po m2 : 3308.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Predstavljamo vam savršenu priliku za kupovinu modernog dvosobnog stana, koji se nalazi na prvom spratu elegantne zgrade. Pažljivo odabrani detalji čine ga idealnim za sofisticirane klijente koji traže udobnost i stil. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Stan će biti opremljen najnovijim trendovima u enterijeru, s fokusom na funkcionalnost i estetiku. Od podova do sanitarija, sve je pažljivo birano kako bi se postigao vrhunski kvalitet. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od centra grada, što omogućava laku dostupnost svih sadržaja. Ovaj stan je savršena investicija za one koji cene luksuz, udobnost i praktičnost. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog stambenog prostora. Stan je useljiv u junu 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2

Sremski Karlovci Centar

140,960 €

USELJIVO ODMAH! Luksuzna zgrada u Novim Banovcima, 95m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,388 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2