Novi Sad - Salajka

Dvosoban stan na Salajci-50m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,309 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

165,430 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003757
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 165,430 €
  • Cena po m2 : 3308.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Predstavljamo vam savršenu priliku za kupovinu modernog dvosobnog stana, koji se nalazi na prvom spratu elegantne zgrade. Pažljivo odabrani detalji čine ga idealnim za sofisticirane klijente koji traže udobnost i stil. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Stan će biti opremljen najnovijim trendovima u enterijeru, s fokusom na funkcionalnost i estetiku. Od podova do sanitarija, sve je pažljivo birano kako bi se postigao vrhunski kvalitet. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od centra grada, što omogućava laku dostupnost svih sadržaja. Ovaj stan je savršena investicija za one koji cene luksuz, udobnost i praktičnost. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog stambenog prostora. Stan je useljiv u junu 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

171,500 €

TROSOBAN NOV NEUSELJAVAN *POVRAT PDVA* ID#8195…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2