Novi Sad - Salajka

Dvosoban poslovni apartman na Salajci-54m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,608 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

194,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003758
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 194,850 €
  • Cena po m2 : 3608.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Predstavljamo vam savršenu priliku za kupovinu modernog dvosobnog poslovnog apartmana, koji se nalazi na galeriji elegantne zgrade. Pažljivo odabrani detalji čine ga idealnim za sofisticirane klijente koji traže udobnost i stil. Poslovni apartman se sastoji od dnevnog boravka, sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Poslovni apartman će biti opremljen najnovijim trendovima u enterijeru, s fokusom na funkcionalnost i estetiku. Od podova do sanitarija, sve je pažljivo birano kako bi se postigao vrhunski kvalitet. Poslovni apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od centra grada, što omogućava laku dostupnost svih sadržaja. Ovaj poslovni apartman je savršena investicija za one koji cene luksuz, udobnost i praktičnost. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog stambenog prostora. Poslovni apartman je useljiv u junu 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

194,670 €

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

191,580 €

Telep, 60m2. Dvoiposoban opremljen stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

189,000 €

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428…

  • Soba: 3.5
  • 3,706 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

193,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2