Novi Sad - Salajka

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,170 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

342,390 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003760
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 342,390 €
  • Cena po m2 : 3170.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Predstavljamo vam savršenu priliku za kupovinu modernog četvorosobnog stana, koji se nalazi na prvom spratu elegantne zgrade. Pažljivo odabrani detalji čine ga idealnim za sofisticirane klijente koji traže udobnost i stil. Stan se prodaje bez unutrašnjih pregradnih zidova, što vam ostavlja potpunu slobodu da sami osmislite raspored prostorija i da prilagodite prostor svojim potrebama i željama. Kompletno planiranje i realizacija unutrašnjeg rasporeda vrši se u saradnji sa našim dizajnerima i investitorom, bez dodatnih troškova za kupca. Jedinstveno na tržištu!!! Stan će biti opremljen najnovijim trendovima u enterijeru, s fokusom na funkcionalnost i estetiku. Od podova do sanitarija, sve je pažljivo birano kako bi se postigao vrhunski kvalitet. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od centra grada, što omogućava laku dostupnost svih sadržaja. Ovaj stan je savršena investicija za one koji cene luksuz, udobnost i praktičnost. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog stambenog prostora. Stan je useljiv u junu 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope…

  • Soba: 4.0
  • 3,045 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

348,600 €

Luksuzna vila u mirnoj ulici na Severnom Telepu – petosoban stan na celoj etaži! Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u jednoj od najtraženij…

  • Soba: 5.0
  • 2,421 €/m2
  • 144 m2

Sremska Kamenica Popovica

339,900 €

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

339,900 €

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947…

  • Soba: 4.0
  • 3,035 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

350,200 €

Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj…

  • Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2