Novi Sad - Klisa

KLISA 40m2 - novogradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,777 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

71,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002918
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 71,070 €
  • Cena po m2 : 1776.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju jednoiposoban stan, 40m2, nalazi se na 3. spratu u potkrovlju. Ima odvojenu spavaću sobu i dnevnu sa kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na toplotne pumpe. Ispred zgrade je veliki parking. U blizini su prodavnice, pumpa kao i izlaz na autoput. Kraj je miran i tih. Stan je pogodan za nekog ko provodi puno vremena u putu.. U cenu stana je uračunata posednička naknada u iznosu od 3%. Za ostale informacije nazovite 0693831014

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad ID#11511…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJE

71,100 €

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,370 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Veternk

67,000 €

Poslovni apartman-garsonjera-Veternik 065 385 88 86…

  • Soba: 0.5
  • 2,393 €/m2
  • 28 m2