Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,318 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

152,645 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003325
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 152,645 €
  • Cena po m2 : 3318.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Novi Sad, Sajam - Luksuzan vid stanovanja na odličnoj lokaciji atraktivnoj za život ali i za one kupce koji traže nekretninu kao investiciju. Dodatni sadržaj ovog objekta kao nigde u gradu! U sklopu zgrade nalaze se: recepcija, restoran, sala za sastanke, teretana, sauna, vešeraj... U ponudi stanovi od 35 m2 do 58 m2. Na samo kilometar od medicinskog fakulteta, par stotina metara od više škola i vrtića, čini ga odličnim za normalno svakodnevno funkcionisanje... U okolini više restorana, banke, pošta, Bulevar oslobođenja... A opet, odlično povezan sa gradskim autobuskim linijama - u blizini linije: 3, 5, 8, 11... Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2