Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 36,62 m2 m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,611 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

133,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003326
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 133,600 €
  • Cena po m2 : 3610.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Novi Sad, Sajam - Luksuzan vid stanovanja na odličnoj lokaciji atraktivnoj za život ali i za one kupce koji traže nekretninu kao investiciju. Dodatni sadržaj ovog objekta kao nigde u gradu! U sklopu zgrade nalaze se: recepcija, restoran, sala za sastanke, teretana, sauna, vešeraj... U ponudi stanovi od 35 m2 do 58 m2. Na samo kilometar od medicinskog fakulteta, par stotina metara od više škola i vrtića, čini ga odličnim za normalno svakodnevno funkcionisanje... U okolini više restorana, banke, pošta, Bulevar oslobođenja... A opet, odlično povezan sa gradskim autobuskim linijama - u blizini linije: 3, 5, 8, 11... Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

140,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na Telepu u neposrednoj blizini OŠ Jožef Atila. U pitanju je urbana vila kvalitetne gradnje, koja se izdva…

  • Soba: 2.5
  • 2,606 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Prodajemo 2.0 stan, Novi Sad, Nova Detelinara, 47m2 ID#7824…

  • Soba: 2.0
  • 2,739 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Kamenjar

136,500 €

Stan sa privatnim dvorištem i parkingom! Omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2