Sremski Karlovci - Centar

Četvorosoban u centru Sremskih Karlovaca

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,538 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003663
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 1538.31 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se stan u centru Sremskih Karlovaca, ukupne površine 77 m2, u blizini glavnog puta koji vodi za Novi Sad i Banstol. Potpuno je renoviran, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velike kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Stan je idealan za veće porodice ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u mirnom delu Karlovaca, u blizini škole, prodavnice i javnog prevoza. Vlasnička dokumentacija je uredna. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2