Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,469 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

242,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003712
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 242,000 €
  • Cena po m2 : 2469.39 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Stan je smešten na mirnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim površinama i otvorenim pogledom koji se pruža na ceo Novi Sad. Hodnik funkcionalno odvaja dnevni deo od spavaćeg. Spavaći deo čine tri spavaće sobe, kupatilo, zaseban toalet i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Posebnu vrednost daje dvorište koje pripada stanu, idealno za odmor, boravak na otvorenom ili porodična okupljanja. Lokacija pruža potpuni mir, tišinu i okruženje prirodom, dok je centar Novog Sada udaljen svega desetak minuta vožnje. Kvalitetna gradnja, podne obloge keramika/parket, kao i podno grejanje sa zasebnom regulacijom za svaki stan. U cenu je uračunato i garažno mesto za dva automobila kao i pripadajuća ostava i dvorište. Posrednična naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2