Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,414 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

231,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003711
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 231,750 €
  • Cena po m2 : 2414.06 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Stan je smešten na mirnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim površinama i otvorenim pogledom koji se pruža na ceo Novi Sad. Hodnik funkcionalno odvaja dnevni deo od spavaćeg. Spavaći deo čine tri spavaće sobe, kupatilo, zaseban toalet i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Posebnu vrednost ovom stanu daje dvorište koje pripada stanu, idealno za odmor, boravak na otvorenom ili porodična okupljanja. Lokacija pruža potpuni mir, tišinu i okruženje prirodom, dok je centar Novog Sada udaljen svega desetak minuta vožnje. Kvalitetna gradnja, podne obloge keramika/parket, kao i podno grejanje sa zasebnom regulacijom za svaki stan. Uz stan se dobija garažno mesto za dva automobila kao i pripadajuća ostava. Posrednična naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2