Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,038 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

75,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003686
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 75,960 €
  • Cena po m2 : 3038.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/6

Novo u ponudi!!! Odlična garsonjera na galeriji, iznad poslovnog prostora, moderne stambene zgrade. Novi stambeno – poslovni kompleks je nova urbana celina u naselju Telep, koja će postati prepoznatljiva po kvalitetnoj gradnji, modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Isti odražava ideju stvaranja modernog, toplog i bezbednog životnog prostora za sve generacije. Pored savršene organizacije prostora, posebnu prednost predstavlja izuzetna lokacija – u neposrednoj blizini nalazi se autoput, što omogućava brzu i laku povezanost sa ostatkom grada i šire. Za porodice sa decom značajna je blizina osnovne škole, kao i drugih obrazovnih i sportskih ustanova. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegantna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv početkom 2028. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2