Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

124,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003685
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 124,000 €
  • Cena po m2 : 2883.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenom spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Novi stambeno – poslovni kompleks je nova urbana celina u naselju Telep, koja će postati prepoznatljiva po kvalitetnoj gradnji, modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Isti odražava ideju stvaranja modernog, toplog i bezbednog životnog prostora za sve generacije. Pored savršene organizacije prostora, posebnu prednost predstavlja izuzetna lokacija – u neposrednoj blizini nalazi se autoput, što omogućava brzu i laku povezanost sa ostatkom grada i šire. Za porodice sa decom značajna je blizina osnovne škole, kao i drugih obrazovnih i sportskih ustanova. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegantna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv početkom 2028. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2