Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,709 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

165,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003683
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 165,240 €
  • Cena po m2 : 2708.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilom i terasom. Novi stambeno – poslovni kompleks je nova urbana celina u naselju Telep, koja će postati prepoznatljiva po kvalitetnoj gradnji, modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Isti odražava ideju stvaranja modernog, toplog i bezbednog životnog prostora za sve generacije. Pored savršene organizacije prostora, posebnu prednost predstavlja izuzetna lokacija – u neposrednoj blizini nalazi se autoput, što omogućava brzu i laku povezanost sa ostatkom grada i šire. Za porodice sa decom značajna je blizina osnovne škole, kao i drugih obrazovnih i sportskih ustanova. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegantna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv početkom 2028. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,300 €

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,521 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,530 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,909 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2