Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,349 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003104
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2349.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, dvoetažan što znači jasno podeljen u dve zone: dnevni i spavaći deo. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa trpezarijom i zatvorenom kuhinjom koja ima izlaz na terasu, kupatilo i hodnik. Na drugom nivou se nalaze dve odvojene spavaće sobe od kojih jedna izlazi na terasu sa prelepim pogledom na Frušku goru. Stan odlikuje dosta prirodne svetlosti na obe etaže. Nalazi se u delu grada koji je dobro povezan i ima sve neophodne sadržaje marketi, stanice gradskog prevoza, škola, vrtić. Uknjižen 1/1. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

138,000 €

Prodaja Novi Sad-Dvoiposoban na Novoj Detelinari, namešten, 53m2 ID#10875…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2