Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan 53m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,803 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003415
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 1802.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju zgrade. Odličan kvalitet gradnje. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe i terasa. Podno grejanje. Za sve stanare je obezbeljen parking. Stan se knjiži kao garaža. Ulaz u stan je redovan iz hodnika zgrade. Rok završetka je septembar 2026. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

65,460 €

Odličan manji dvoiposoban brzo useljiv stan u Veterniku …

  • Soba: 2.5
  • 1,597 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 22 m², I sp.…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

74,200 €

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan s…

  • Soba: 0.5
  • 2,394 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2