Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,654 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

116,775 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002534
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 116,775 €
  • Cena po m2 : 2653.98 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Novi Majur. Odlična lokacija, dobro povezana gradskim autoubuskim linijama, blizina marketa, pijace, apoteke.. Nalazi se na prvom spratu, ulično orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon:0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2