Novi Sad - Veternk

Veternik odličan četvorosoban uskoro useljiv stan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,594 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

140,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002463
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 140,300 €
  • Cena po m2 : 1594.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Odličan četvorosoban stan u izgradnji u kvalitetnim manjim zgradama u nizu,mirna lokacija sa obezbeđenim parkingom,useljenje maj,uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.Uređena lepa ulica blizu glavnog puta i autobuske stanice. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%.Za sve dodatne informacije pozvati 0693831012.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Prodaje se kompletno opremljen jednoiposaban stan na Novom naselju …

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2