Novi Sad - Veternk

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,924 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

200,120 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002728
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 200,120 €
  • Cena po m2 : 1924.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Veternik - Komforan četvorosoban stan u mirnoj ulici odličnoj za porodično stanovanje. Uvučeno od gradske buke i saobraćajne gužve. Projekat pažljivo planiran da zadovolji kriterijume kupaca. Objekat sa samo 3 stana budućim stanarima obezbediće privatnost, mir i komforan život nadomak grada i blizimu kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća samo u sezoni. Mogućnost dogovora oko krovne terase koja bi pripala stanarima ovog četvorosobnog stana. Zasvršetak radova i useljenje planirani za kraj trećeg, početak četvrtog kvartala 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003 - Danijela

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

Futoška, 77m2, troiposoban! …

  • Soba: 3.5
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

• Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, …

  • Soba: 3.5
  • 2,000 €/m2
  • 103 m2