Novi Sad - Veternk

NOV STAN NA I SPRATU – 74 m² – MOGUĆNOST POVRATA PDV-a – KVALITETNA GRADNJA!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

144,820 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002948
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 144,820 €
  • Cena po m2 : 1957.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Na prodaju stan u novoj stambenoj zgradi koja je trenutno na 80% izgrađenosti. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 74 m². Postoji mogućnost povrata PDV-a. Stan se odlikuje prostranim i svetlim dnevnim boravkom otvorenog koncepta, iz kojeg se izlazi na terasu. Gradnja je kvalitetna, a investitor pedantan i korektan. Grejanje je podno, na gas, što pruža dodatni komfor tokom zimskih meseci. U stanu je ugrađena PVC stolarija u antracit boji, a svi prozori imaju komarnike. Svaki stan će imati svoje smart brojilo, što omogućava preciznu i efikasnu kontrolu potrošnje energije. Za sve dodatne informacije i razgledanje stana, možete me kontaktirati - Dragana, na broj telefona 069/383-1009.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

153,260 €

Podbara-Useljiv Dvosoban stan 48 m2 na 10 minuta peške do Centra grada-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

141,830 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 1.0
  • 4,171 €/m2
  • 34 m2