Novi Sad - Veternk

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,700 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

47,586 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003304
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 47,586 €
  • Cena po m2 : 1699.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Odlična manji jednoiposoban stan u prizemlju,Veternik bliže Futogu, useljivo u aprilu 2026,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,podno grejanje,uredna dokumentacija. Agencijska naknada od 3% je uračunata u cenu Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osno…

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

53,900 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 1.5
  • 1,739 €/m2
  • 31 m2

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2