Novi Sad - Veternk

Odličan manji dvoiposoban brzo useljiv stan u Veterniku

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,597 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

65,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003699
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 65,460 €
  • Cena po m2 : 1596.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Odličan manji dvoiposoban u prizemlju,Veternik bliže Futogu, završetak radova se očekuje u aprilu ,knjiži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,podno grejanje,uredna dokumentacija. Agencijska naknada od 3% je uračunata u cenu Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

65,400 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,768 €/m2
  • 37 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

63,000 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 0.5
  • 1,853 €/m2
  • 34 m2