Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,862 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

114,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003543
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 114,460 €
  • Cena po m2 : 2861.50 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija. U ponudi su stanovi raznih struktura kvadrature od 28 m2 do 130 m2. Ukoliko želite da se sklonite od gradske buke i gužve, a da budete na samo par minuta vožnje od centra Novog Sada, Promenade i kompletnog gradskog života ovo je prava nekrentina za Vas! Visok kvalitet opreme sledeće specifikacije: termo blok, osmokomorni profili pvc stolarije, sigurnosna vrata sa više tačaka zaključavanja, unutrasnja stolarija beli medijapan, Grohe program kupatila, sanitarija i opreme, keramika (pločice) uvoz Italija i Španija... Niski troškovi mesečnih računa - podno grejanje - na gas sa kalorimetrima u svakom stanu. Postoji ogućnost kupovine garažnih parking mesta. Useljenje i završetak radova planirani za drugi kvartal 2027. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

116,500 €

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064…

  • Soba: 1.5
  • 2,709 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

123,600 €

Namešten dupleks na top lokaciji – odlična cena!…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2