Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan - poslovni apartman 46 m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,180 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

146,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001828
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 146,260 €
  • Cena po m2 : 3179.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Predstavljamo Vam nekretninu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Blizina Futoške pijace, centra grada, kao poslovnih banaka, relevantnih institucija, više retorana i raznih ugostiteljskih objekata... Nalazi se na II spratu poslovno-stambene zgrade sa liftom. Prosotor je bio u dugogodišnjem zakupu kao kancelarija. Uknjižen kao poslovni apartmant (poslovni prostro za koji nije utvrđena delatnost. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

141,110 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 06344655…

  • Soba: 3.0
  • 2,276 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

143,800 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 51 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,820 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Adice

139,880 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,152 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

137,020 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,740 €/m2
  • 50 m2