Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,701 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

118,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001972
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 118,850 €
  • Cena po m2 : 2701.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

115,026 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja…

  • Soba: 0.5
  • 3,966 €/m2
  • 29 m2