Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,769 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

113,520 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001974
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 113,520 €
  • Cena po m2 : 2768.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,590 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

104,260 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 37 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

121,500 €

NOVI SAD - ADICE - 52M2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,337 €/m2
  • 52 m2