Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,779 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

105,620 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001975
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 105,620 €
  • Cena po m2 : 2779.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2