Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,510 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

175,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001982
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 175,710 €
  • Cena po m2 : 2510.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

175,100 €

Atrium residence kompleks, predivan porodicni stan, 62m2 trosoban, treci sprat orijentisan ka crkvi na Telepu. U mirnoj …

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

182,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Veternk

177,160 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Liman 3 - odličan dvosoban stan od 52m2 na traženoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,462 €/m2
  • 52 m2