Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,641 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

103,010 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001986
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 103,010 €
  • Cena po m2 : 2641.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,000 €

Na prodaju – kompletno renoviran jednoiposoban stan od 38 m², Novi Sad (Telep – Adice) Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno uređen…

  • Soba: 1.5
  • 2,605 €/m2
  • 38 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 40 m2

94,650 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 40 m2…

  • Soba: 1.5
  • 2,366 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfek

108,235 €

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfektan dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,323 €/m2
  • 47 m2