Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,641 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

103,010 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001994
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 103,010 €
  • Cena po m2 : 2641.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2