Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,728 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

103,667 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002002
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 103,667 €
  • Cena po m2 : 2728.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

94,000 €

DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI ID#9996…

  • Soba: 1.5
  • 2,293 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

112,016 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 37 m2