Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,867 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

94,620 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002004
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 94,620 €
  • Cena po m2 : 2867.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

101,800 €

Centar Novog Sada | Kompletno renovirana garsonjera | Dunavski park | Lift…

  • Soba: 1.0
  • 3,915 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

86,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličnu garsonjeru na Telepu u Novom Sadu. Stan je oovršine je 32m2, nalazi se na prvom sp…

  • Soba: 0.5
  • 2,703 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2