Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,510 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

175,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002018
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 175,710 €
  • Cena po m2 : 2510.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

185,440 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 84 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,208 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 4

174,760 €

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070…

  • Soba: 2.0
  • 3,361 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

173,000 €

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se…

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 76 m2