Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

109,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002022
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 109,070 €
  • Cena po m2 : 2796.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina škole, vrtića,prodavnica -Povrat PDVa-a za kupce prve nekretnine Rok završetka April 2026 Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,974 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461…

  • Soba: 0.5
  • 3,907 €/m2
  • 29 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja dvosobnog stana na Telepu ID#11003…

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 42 m2