Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 123 m2
PRODAJA

304,060 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002107
  • Površina : 123 m2
  • Cena : 304,060 €
  • Cena po m2 : 2472.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/4

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a. Odlična lokacija za porodice zbog blizine osnovne škole kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje (marketi, tržni centar, dečije igralište, teretana, gradski autobuski prevoz...) Ovaj četvorosoban stan se nalazi na IV spratu stembene zgrade sa liftom i čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava i terasa sa izlazom iz spavaćih soba. . Uknjižen, useljiv. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Cara Dušana

309,000 €

NOVI SAD.CARA DUŠANA.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

308,000 €

NOVI SAD.PODBARA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,312 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

300,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg.…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 96 m2