Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,504 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

157,730 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002345
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 157,730 €
  • Cena po m2 : 2503.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Telepu. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa malo stanova što, pored same lokacije, pruža dodatni mir budućim stanarima. Stan se nalazi na I spratu. Sastoji se od sledećih prostorija: dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je na gas i svaki stan poseduje gasni kotao sa obračunskim merilom. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Završetak radova planiran za MART 2026. godine . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta ili parking mesta. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozovite na: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

152,000 €

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,375 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495…

  • Soba: 1.5
  • 3,947 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,665 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

156,350 €

Evropski bulevar-*Naša Preporuka*-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,113 €/m2
  • 74 m2