Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,530 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002379
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 2529.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan. Lepa i veoma mirna lokacija, odlična za porodično stanovanje. Nalazi se na drugom spratu novoizgrađene manje stambene zgrade (urbana vila). Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. Uz stan se dobija velika krovna terasa od oko 80m2. U potpunosti odvojena od drugih stanova i pristup će imati samo vlasnici ove nekretnine. Stan je dvostrano orjentisan, veoma svetao i prozračan. Ono što posebno izdvajamo kod ovog stana je visina plafona od 2,9m. Postoji mogućnost kupovine parking mesta, cena po dogovoru. Useljiv. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

281,200 €

Retko u ponudi – kompletno namešten porodičan stan! U vremenu kada cene nekretnina kontinuirano rastu, prava odluka je ulaganje u nekretninu ko…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

• Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2