Novi Sad - Salajka

Salajka, 77m2. Dupleks - Troiposoban stan u izgradnji sa parking mestom. Povrat PDV-a!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,663 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

205,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002417
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 205,050 €
  • Cena po m2 : 2662.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/4

Salajka 77m2, stan se nalayi na IV spratu zgrade u izgradnji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. U cenu je uračunato i parking mesto. Stanovi se posebno izdvajaju svojim kvalitetom i opremom koja će biti ugrađena: Fasadna stolarija – šestokomorna, nisko-emisiona stakla punjena argonom; aluminijumske, termoizolovane roletne, okov – AGB Italija, sigurnosna ulazna vrata, prvoklasna keramika (može i po izboru kupca), ugradni vodokotlić, prvoklasna sanitarija i baterije, gornji kupatilski ormarić sa ogledalom i ormarić ispod umivaonika, internet konekcija u svim sobama. Mogućnost dodatnih radova u dogovoru sa kupcem (gips, rasveta…).Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

213,660 €

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,606 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2