Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,803 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

171,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002528
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 171,240 €
  • Cena po m2 : 1802.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Adice - Odličan, veoma kvalitetan četvorosoban stan na lepoj lokaciji. Nalazi se na II spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Cena sa parking mestom. Za kupce prve nekrentine mogućnost povrata PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

169,500 €

Strogi centar grada, Petra Drapšina sa pogledom na Sinagogu…

  • Soba: 1.5
  • 3,139 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

165,000 €

TROIPOSOBAN-BULEVAR EVROPE-KLJUČ U AGENCIJI ID#6439…

  • Soba: 3.5
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2