Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

269,640 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002712
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 269,640 €
  • Cena po m2 : 3501.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. KOntakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

278,100 €

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU…

  • Soba: 2.0
  • 6,953 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 3

260,000 €

Novi Sad, Liman. Odličan komforan 4.0 stan od 104m2 na limanu 3 kod limanske pijace. Lep raspored sa velikim dnevnim…

  • Soba: 4.0
  • 2,476 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 2

267,800 €

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno…

  • Soba: 2.5
  • 3,478 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

273,290 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 105 m2