Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,412 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

361,720 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002713
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 361,720 €
  • Cena po m2 : 3412.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta. Zgrada se nalazi na atraktivnoj lokaciji u okviru naselja Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada. Ovo naselje karakterišu stambene zgrade niže spratnosti i porodične kuće, uz obilje zelenih površina, što pruža prijatno i tiho okruženje za život. Iako mirna, lokacija je savršeno povezana s ostatkom grada. Centar Novog Sada udaljen je svega 10 minuta lagane šetnje ili oko 2 minuta vožnje automobilom. U blizini se nalaze autobuske stanice sa redovnim linijama javnog prevoza, kao i razvijena mreža biciklističkih staza koja omogućava lako i brzo kretanje kroz grad. U neposrednoj okolini dostupni su brojni sadržaji: osnovne i srednje škole, vrtići, parkovi, supermarketi, kao i tržni centri poput BIG Fashion-a i Merkatora. Nedaleko su i gradski bulevari, fitnes centri, kafići, restorani, kao i medicinske ustanove, što ovu lokaciju čini izuzetno funkcionalnom i pogodnom za porodični, ali i urbani stil života. Dvorišno orijentisan. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

366,450 €

Petrovaradin - lux stan sa dve terase…

  • Soba: 4.0
  • 2,776 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Socijalno

365,500 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,416 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

356,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

365,650 €

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc…

  • Soba: 4.0
  • 3,265 €/m2
  • 112 m2