Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,342 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

193,820 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002797
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 193,820 €
  • Cena po m2 : 3341.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Novi Sad, Sajam - Luksuzan vid stanovanja na odličnoj lokaciji atraktivnoj za život ali i za one kupce koji traže nekretninu kao investiciju. Dodatni sadržaj ovog objekta kao nigde u gradu! U sklopu zgrade nalaze se: recepcija, restoran, sala za sastanke, teretana, sauna, vešeraj... U ponudi stanovi od 35 m2 do 58 m2. Na samo kilometar od medicinskog fakulteta, par stotina metara od više škola i vrtića, čini ga odličnim za normalno svakodnevno funkcionisanje... U okolini više restorana, banke, pošta, Bulevar oslobođenja... A opet, odlično povezan sa gradskim autobuskim linijama - u blizini linije: 3, 5, 8, 11... Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 1

189,500 €

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 ID#9950…

  • Soba: 2.0
  • 3,445 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Banatić

200,100 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Banatić, Gagarinova, 200100 eur ID#11271…

  • Soba: 3.0
  • 2,900 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Veternk

200,120 €

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,924 €/m2
  • 104 m2