Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 40 m

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,557 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

163,630 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002798
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 163,630 €
  • Cena po m2 : 3557.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/6

Novi Sad, Sajam - Luksuzan vid stanovanja na odličnoj lokaciji atraktivnoj za život ali i za one kupce koji traže nekretninu kao investiciju. Dodatni sadržaj ovog objekta kao nigde u gradu! U sklopu zgrade nalaze se: recepcija, restoran, sala za sastanke, teretana, sauna, vešeraj... U ponudi stanovi od 35 m2 do 58 m2. Na samo kilometar od medicinskog fakulteta, par stotina metara od više škola i vrtića, čini ga odličnim za normalno svakodnevno funkcionisanje... U okolini više restorana, banke, pošta, Bulevar oslobođenja... A opet, odlično povezan sa gradskim autobuskim linijama - u blizini linije: 3, 5, 8, 11... Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

155,350 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma…

  • Soba: 2.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

171,800 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2