Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,689 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

322,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003557
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 322,700 €
  • Cena po m2 : 2689.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosoban stan na lepoj, veoma atraktivnoj lokaciji. Mirna ulica bez saobraćajne buke i gužve. Uvučen od Bulevara Evrope, a opet blizu kompletnog sadržaja. Nalazi se na II spratu manje luksuzne urbane vile sa manjim brojem stanova. Zauzima površinu celog sprata i garantuje mir i privatnost. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. Završetak radova i useljenje planirani za maj-jun 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine parking mesta. U kupoprodajnu cenu uračuna posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

315,000 €

PAP PAVLA-Lux-četvorosoban 135 m2 -sa duplom garažom od 33 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,333 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

319,000 €

Fenomenalan 4.0 stan na prodaju - Idealan za porodicu ID#11770…

  • Soba: 4.0
  • 3,127 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

330,380 €

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Sajmište

328,819 €

Nov četvorosoban stan u urbanoj vili –Sajmište, Novi Sad (104m²)…

  • Soba: 4.0
  • 3,162 €/m2
  • 104 m2