Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,215 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

174,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003446
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 174,980 €
  • Cena po m2 : 2214.94 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje. Ova urbana vila je locirana neposredno od budućeg mosta preko Dunava (čiji je planirani završetak izgradnje kraj 2026. godine) tako da će od Limana i Bulevara Evrope biti udaljen nešto manje od 3 km. Prelep pogled na Novi Sad i okolinu daje posebnu čar života na ovoj lokaciji. A 6 od ukupno 8 stanova će imati privatna dvorišta površine u opsegu od 20 do 45 m2. Uz svaki stan je planirano po jedno parking mesto uz objekat. Moderan objekat kod kojeg preovlađuju pravilne linije bez uglova koje je teško planirati. U okviru stanova je akcenat je na panorami i lepom pogledu na grad tako da će veliki portali kroz koje će biti omogućen prelep pogled iz dnevnih soba na Frušku goru i Novi Sad. Moderni i kvalitetni materijali i ugradna oprema su planirani tako d aobjekat svojim kvalitetom i izgledom traje i bude pouzdan dom budućim stanarima. Ovo je za one koji žele kvalitetan standard života nadomak grada, a opet dovoljno ušuškano za mir i privatnost življenja. Od dodatne opreme izdvajamo prilaz zgradi sa podnim grejanjem, te nikada neće biti problema sa klizavim putem zbog leda i snega. Oglašena cena je sa iskazanim PDV-om i posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Za više informacija i detalje pozovite Danijelu na 069/383-1003 ili pošaljite mail na: danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

168,500 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

178,280 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

167,000 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 3.0
  • 2,651 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2