Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,196 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

160,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003450
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 160,340 €
  • Cena po m2 : 2196.44 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje. Ova urbana vila je locirana neposredno od budućeg mosta preko Dunava (čiji je planirani završetak izgradnje kraj 2026. godine) tako da će od Limana i Bulevara Evrope biti udaljen nešto manje od 3 km. Prelep pogled na Novi Sad i okolinu daje posebnu čar života na ovoj lokaciji. A 6 od ukupno 8 stanova će imati privatna dvorišta površine u opsegu od 20 do 45 m2. Uz svaki stan je planirano po jedno parking mesto uz objekat. Moderan objekat kod kojeg preovlađuju pravilne linije bez uglova koje je teško planirati. U okviru stanova je akcenat je na panorami i lepom pogledu na grad tako da će veliki portali kroz koje će biti omogućen prelep pogled iz dnevnih soba na Frušku goru i Novi Sad. Moderni i kvalitetni materijali i ugradna oprema su planirani tako d aobjekat svojim kvalitetom i izgledom traje i bude pouzdan dom budućim stanarima. Ovo je za one koji žele kvalitetan standard života nadomak grada, a opet dovoljno ušuškano za mir i privatnost življenja. Od dodatne opreme izdvajamo prilaz zgradi sa podnim grejanjem, te nikada neće biti problema sa klizavim putem zbog leda i snega. Oglašena cena je sa iskazanim PDV-om i posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Za više informacija i detalje pozovite Danijelu na 069/383-1003 ili pošaljite mail na: danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Pov…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2