Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,213 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

139,410 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003444
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 139,410 €
  • Cena po m2 : 2212.86 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje. Ova urbana vila je locirana neposredno od budućeg mosta preko Dunava (čiji je planirani završetak izgradnje kraj 2026. godine) tako da će od Limana i Bulevara Evrope biti udaljen nešto manje od 3 km. Prelep pogled na Novi Sad i okolinu daje posebnu čar života na ovoj lokaciji. A 6 od ukupno 8 stanova će imati privatna dvorišta površine u opsegu od 20 do 45 m2. Uz svaki stan je planirano po jedno parking mesto uz objekat. Moderan objekat kod kojeg preovlađuju pravilne linije bez uglova koje je teško planirati. U okviru stanova je akcenat je na panorami i lepom pogledu na grad tako da će veliki portali kroz koje će biti omogućen prelep pogled iz dnevnih soba na Frušku goru i Novi Sad. Moderni i kvalitetni materijali i ugradna oprema su planirani tako d aobjekat svojim kvalitetom i izgledom traje i bude pouzdan dom budućim stanarima. Ovo je za one koji žele kvalitetan standard života nadomak grada, a opet dovoljno ušuškano za mir i privatnost življenja. Od dodatne opreme izdvajamo prilaz zgradi sa podnim grejanjem, te nikada neće biti problema sa klizavim putem zbog leda i snega. Oglašena cena je sa iskazanim PDV-om i posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Za više informacija i detalje pozovite Danijelu na 069/383-1003 ili pošaljite mail na: danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726…

  • Soba: 2.5
  • 2,766 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

133,500 €

ODMAH USELJIV 2.0 stan na prodaju, PODBARA ID#11673…

  • Soba: 2.0
  • 3,513 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

144,200 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2