Novi Sad - Adice

2.5-soban, u lepom delu Adica

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

109,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002914
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 109,200 €
  • Cena po m2 : 2060.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

U lepom delu Adica, dvoiposoban stan od 53m2, na prvom spratu od ukupno 2. Grejanje na gas, sa kalorimetrom. Kvalitetna gradnja, renomiran investitor, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Završetak DEC.2026 sa uračunatim periodom tolerancije. U cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati +381621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

118,550 €

Prodaja stana-Dvosoban, Telep, Useljiv! ID#10341…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

103,000 €

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

109,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,038 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

108,500 €

Novi Sad - nova detelinara, prodaje se jednosoban stan od 36m2, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, velike sobe, kuhinje sa trpezarijom ( koja…

  • Soba: 1.0
  • 3,014 €/m2
  • 36 m2