Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,482 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002698
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2481.93 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom. Želite beg iz gradske gužve i buke, a opet da ste na samo par minuta vožnje od Promenade, centra Novog Sada i svih dešavanja u vašem užurbanom svakodnevnom životu? Imam rešenje za Vas! Odličan, veoma komforan četvorosoban penthouse stan sa prelepim pogledom na Frušku Goru. U potpunosti sklonjen od gradske buke i gužve, a opet na samo par minuta lagane vožnje od svih zbivanja. Prostran i veoma svetao dnevni boravak, kuhinja i trpezarijski deo, tri spavaće sobe, još jedno kupatilo, ulazni hodnik, plus prostrana terasa sa bazenom i pogledom na prirodu i obronke Fruške Gore. Terasa je odlična za one koji traže mir, privatnost i umeju da cene zajedničke trenutke sa porodicom, koriste vreme za razonodu i punjenje baterija nakon napornog radnog dana. Dodatna oprema: ekonomično grejanje, parking za stanare, igralište za decu unutar kompleksa itd. Fotografije su informativnog karaktera - u pitanju je stan od istog prodavca i fotografije mogu poslužiti kao referenca. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu iz oglasa uključena i posrednička naknada u iznosu od 3%. Dođite i pogledajte, uverite se da je ovo budući dom iz vaših snova! Kontakt: 069/383-1003 ili danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2