Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,109 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

147,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002670
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 147,600 €
  • Cena po m2 : 2108.57 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Želite beg iz gradske gužve i buke, a opet da ste na samo par minuta vožnje od Promenade, centra Novog Sada i svih dešavanja u vašem užurbanom svakodnevnom životu? Imam rešenje za Vas! Odličan, veoma komforan troiposoban stan. U potpunosti sklonjen od gradske buke i gužve, a opet na samo par minuta lagane vožnje od svih zbivanja. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. I sprat, manja luksuzna urbana vila sa manjim brojem stanova. Dođite i pogledajte, uverite se da je ovo budući dom iz vaših snova! Fotografije su informativnog karaktera - na njima se nalazi već završeni objekat ovog prodavca i može poslužiti kao referenca. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu iz oglasa uključena i posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003 ili danijelas@najlepsistanovi.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada…

  • Soba: 3.0
  • 2,759 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

138,680 €

Adice-Veliki Troiposoban stan 80 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,734 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

150,070 €

Novi Sad, Telep- Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,420 €/m2
  • 62 m2